Loading...
Loading...

Zasady rekrutacji

REKRUTACJA

Jeśli chcesz zgłosić swoją kandydaturę na pełnoprawnego uczestnika kursu Online Kamera wejdź w zakładkę REJESTRACJA / LOGOWANIE i wybierz opcję Uczestnik.

Jeśli chcesz zostać wolnym słuchaczem kursu Online Kamera wejdź w zakładkę REJESTRACJA / LOGOWANIE i wybierz opcję Wolny Słuchacz.

Rejestracja wolnych słuchaczy jest możliwa w każdym momencie. Nie ma tutaj żadnych egzaminów. Wystarczy się zarejestrować oraz opłacić kurs, aby otrzymać roczny dostęp do wykładów wideo tworzących kurs Online Kamera.

Rekrutacja na kurs Online Kamera dla uczestników trwa nieprzerwanie przez cały rok, jednak data zgłoszenia ma wpływ na którą edycję kursu kandydat może zostać przyjęty.

  • Zgłoszenia nadesłane do 30 września bieżącego roku, będą rozpatrywane jako zgłoszenia na kurs rozpoczynający się w listopadzie bieżącego roku.
  • Zgłoszenia nadesłane od 1 października bieżącego roku, będą rozpatrywane jako zgłoszenia na kurs rozpoczynający się w listopadzie przyszłego roku.

 

DOSTĘP UCZESTNIKÓW ORAZ WOLNYCH SŁUCHACZY DO POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW KURSU

UCZESTNIK WOLNY SŁUCHACZ
WYKŁADY WIDEO WPROWADZAJĄCE DO KAŻDEJ SEKCJI KURSU PEŁNY DOSTĘP PEŁNY DOSTĘP
WYKŁADY WIDEO PODSUMOWUJĄCE KAŻDĄ SEKCJĘ KURSU PEŁNY DOSTĘP PEŁNY DOSTĘP
DWA WARSZTATY NA ŻYWO, ODBYWAJĄCE SIĘ W SZKOLE WAJDY W WARSZAWIE PEŁNY DOSTĘP BRAK DOSTĘPU
INDYWIDUALNE WIDEO KOMENTARZE NADESŁANYCH PRAC DOMOWYCH PEŁNY DOSTĘP BRAK DOSTĘPU
ZADAWANIE PYTAŃ WYKŁADOWCOM ZA POŚREDNICTWEM FORUM PEŁNY DOSTĘP BRAK DOSTĘPU
OPŁATA EGZAMINACYJNA 50 PLN 0 PLN
CENA CAŁEGO KURSU 500 PLN 300 PLN

KOSZT

W przypadku wolnych słuchaczy, aby zagwarantować sobie miejsce na kursie, należy uiścić opłatę w wysokości 300 złotych za cały kurs.

W przypadku uczestników kursu, należy najpierw uiścić opłatę egzaminacyjną w wysokości 50 złotych.

O wynikach egzaminów wstępnych zostaniecie poinformowani drogą mailową, do 20 października.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania, podczas egzaminów wstępnych, należy uiścić opłatę w wysokości 500 złotych za cały kurs, co gwarantuje miejsce na kursie na prawach uczestnika.

W przypadku negatywnego rozpatrzenia podania, podczas egzaminów wstępnych, istnieje możliwość dopłaty 250 złotych, co gwarantuje miejsce na kursie na prawach wolnego słuchacza.

Opłata egzaminacyjna (50 złotych) nie podlega zwrotowi.